Dla firmy HR Base działającej na pograniczu doradztwa HR oraz biznesowego przygotowaliśmy i wykonaliśmy kreację komunikacji internetowej. W wyniku naszych prac powstały trzy portale w oparciu o system CMS.

Więcej…

Do grona naszych klientów dołączyła firma Tacho-Diagram. Właściciel kilkunastu portali branżowych. W ramach jednego ze zleceń wykonaliśmy portal firmowy w oparciu o CMS Joomla wraz z migracją treści.

Więcej…

Jeden z ostatnich naszych projektów Webowych powstał dla serwisu samochodowego Tomas Sport Garage. Strona oparta na systemie CMS z wykorzystaniem karuzeli foto. Założeniem była prosta wizytówka firmowa i cel ten udało się bezbłędnie zrealizować. W ramach produkcji wykonaliśmy również sesję foto w pieleszach serwisu TSG. Zapraszamy do zapoznania się z rezultatem.

Więcej…

CO ROBIMY?

Aukcje-Firmowe.pl

Szukasz nowatorskiego narzędzia benefitowego dla pracowników Twojej firmy? Nie chcesz tracić pieniędzy na utylizację wyeksploatowanego sprzętu komputerowego? Sprawdź czym są proponowane przez nas aukcje firmowe!

Więcej...

CZY WIESZ, ŻE...

Jedną z naszych specjalności jest organizacja konferencji i szkoleń korporacyjnych w Polsce i za granicą. Masz grupę 400 osób i zbyt mało czasu? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

O NAS

Tworzymy kampanie BTL i ATL dla korporacyjnych klientów z sektora farmaceutycznego i energetycznego...

Więcej...

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości