Farma Pomysłów jest niezależną firmą działającą w sposób podobny do agencji reklamowych typu "full-service". W podobny, ponieważ unikamy pojęcia "agencja reklamowa".  Zajmujemy się doborem, projektowaniem i tworzeniem narzędzi marketingowych z zakresu BTL i ATL.  W dużej mierze obsługujemy klientów korporacyjnych oraz tych z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Od samego początku jesteśmy związani z branżą farmaceutyczną, w której doświadczenie w działach marketingu i sprzedaży zdobywali nasi pracownicy. Wśród klientów z sektora farmaceutycznego wymienić możemy między innymi takich klientów jak: PLIVA, TEVA, Alfa Wasserman, Genexo, Pierre Fabre Dermo-Cosmetique.

Od 2009 roku do grona naszych stałych klientów dołączył koncern energetyczny RWE Polska i RWE Stoen Operator.

 

CO ROBIMY?

Aukcje-Firmowe.pl

Szukasz nowatorskiego narzędzia benefitowego dla pracowników Twojej firmy? Nie chcesz tracić pieniędzy na utylizację wyeksploatowanego sprzętu komputerowego? Sprawdź czym są proponowane przez nas aukcje firmowe!

Więcej...

CZY WIESZ, ŻE...

Jedną z naszych specjalności jest organizacja konferencji i szkoleń korporacyjnych w Polsce i za granicą. Masz grupę 400 osób i zbyt mało czasu? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

O NAS

Tworzymy kampanie BTL i ATL dla korporacyjnych klientów z sektora farmaceutycznego i energetycznego...

Więcej...

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości